O mnie

Nazywam się Beata Dzietczyk, ukończyłam studia wyższe z zakresu psychologii na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Następnie ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie podyplomowe – „Psychoterapia systemowa i psychodynamiczna pacjentów indywidualnych rodzin i par”, przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty, prowadzone przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie, posiadające akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam uczestnicząc w programie stażowo-szkoleniowym w ,,Vademecum terapeuty rodzinnego” oraz w stażu w Zespole Terapii Rodzin w NZOZ Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych SYNAPSIS w Warszawie, natomiast swoje doświadczenie kliniczne – w Zespole Leczenia Środowiskowego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach. Ponadto odbyłam szkolenia dotyczące terapii dzieci i młodzieży w MM Pracowni Pomocy Psychologicznej Dzieci, Młodzieży i Rodzin w Sopocie.

Moją pasją jest praca z ludźmi, możliwość ich poznawania i budowanie relacji pomocowych.


W pracy z pacjentem bardzo ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery dyskrecji  i poszanowania, a także aby pacjent mógł poruszać ważne dla siebie tematy w poczuciu akceptacji i bezpieczeństwa.

Pracuję z pacjentami indywidualnymi – również z młodzieżą, parami i rodzinami.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.